O Hali Nowa 7

O Hali Nowa 7

Dlaczego Nowa 7

Zrewitalizowana fabryka wagonów PAFAWAG, dokładniej hala W-7, to dziś ponad 20 tysięcy mkw. powierzchni, która zaspokoi potrzeby produkcyjno-magazynowe firm działających w każdej skali. Na wynajem dostępne są moduły dostosowywane do indywidualnych potrzeby przedsiębiorców.

Zobacz więcej
Hala Nowa 7 to powierzchnie na wynajem
Poznaj powierzchnie przemysłowe na wynajem w centrum Wrocławia

Otoczenie biznesowe

Nowa 7 jest halą produkcyjną i magazynem na wynajem we Wrocławiu. Zlokalizowana jest w samym centrum silnie uprzemysłowionej części miasta. Sąsiedztwo dużych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją przemysłową oraz świadczeniem usług z zakresu zaawansowanych technologii powoduje, że jej otoczenie biznesowe sprzyja rozwojowi, a wynajem powierzchni magazynowej Nowej 7 to decyzja, która się opłaci.

Zobacz więcej

Lokalizacja i komunikacja

Nasza hala produkcyjno-magazynowa Nowa 7 jest zlokalizowana w kompleksie Wrocławskiego Parku Technologicznego, przy ul. Fabrycznej 16, zaledwie 15 minut od lotniska i 10 minut od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Zobacz więcej
Hala Nowa 7 to powierzchnie na wynajem w dogodnej lokalizacji
Poznaj historię Hali Nowa 7

Historia Hali Nowa 7

Wrocławski Park Technologiczny kosztem 50 mln złotych zrewitalizował jedną z największych hal produkcyjno–magazynowych we Wrocławiu. Hala była znana pod nazwą W-7. Teraz pod dachem Nowej 7, hali długiej na 286 m i szerokiej na 80 m, znajdują się przestrzenie produkcyjne, przestrzenie magazynowe i biurowe do wynajęcia.

Zobacz więcej