Dlaczego Nowa 7

Dlaczego Nowa 7

DLACZEGO NOWA 7

Hala produkcyjno-magazynowa Nowa 7 to nowoczesny obiekt Wrocławskiego Parku Technologicznego, zlokalizowany we Wrocławiu, przy ul. Fabrycznej, stanowiący kompleksowe zaplecze dla przemysłu. Zrewitalizowana fabryka wagonów PAFAWAG, dokładniej hala W-7, to dziś ponad 20 tysięcy mkw. powierzchni, która zaspokoi potrzeby produkcyjno-magazynowe firm działających w każdej skali. Na wynajem dostępne są moduły, które zawsze są dostosowywane do indywidualnych wymogów najemców.

Hala jest dopasowana do technicznych i technologicznych potrzeb przemysłu (zobacz specyfikację). Jest też powierzchnią na wynajem, która umożliwia komfortowe i kompleksowe prowadzenie biznesu. Warto podkreślić, że dostępne są w niej nie tylko powierzchnie magazynowe i produkcyjne na wynajem, ale też biura oraz zaplecze szkoleniowo-konferencyjne (4 sale konferencyjne i szkoleniowe wyposażone w sprzęt multimedialny). Kompleksowa infrastruktura zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie przemysłowego biznesu.

Hala Nowa 7 to powierzchnie na wynajem

BIZNES W KAŻDEJ SKALI

Odrestaurowana Nowa 7 nie tylko odzyskała dawny blask, ale przede wszystkim służy przedsiębiorcom jako hala produkcyjna i magazyn do wynajęcia w centrum Wrocławia. Nowa 7 powstała z myślą o firmach, które potrzebują nietypowego, dopasowanego do swoich potrzeb obiektu do wynajęcia we Wrocławiu, gwarantującego możliwości rozwoju biznesu. Nowa 7 jest też halą produkcyjną przystosowaną do prowadzenia biznesu wykorzystującego zarówno wielkogabarytowe urządzenia, jak i złożone, zaawansowane technologicznie linie produkcyjne.

PERSPEKTYWY ROZWOJOWE

Nowa 7 znajduje się na terenach Wrocławskiego Parku Technologicznego, w strefie przeznaczonej pod inwestycje przemysłowe. Daje to szerokie możliwości związane z rewitalizacją i reindustrializacją tej części miasta. Zaletę stanowi także bliskość Wrocławskiego Parku Technologicznego oraz rezydujących w nim firm. Korzystają one z infrastruktury laboratoryjno-badawczej i poszukują do kooperacji partnerów biznesowych świadczących wyspecjalizowane usługi. Bezpośrednio przy hali Nowa 7 znajduje się również Inkubator Przedsiębiorczości I Technologii Wrocławskiego Parku Technologicznego, będący miejscem powstawania oraz rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Hala do wynajęcia Nowa 7 przygotowana została z myślą o firmach m.in. z branży optycznej, biotechnologicznej, elektronicznej, informatycznej, automatycznej, pneumatycznej, jak również przemysłu energetycznego, elektromaszynowego, czy obróbki metali.

DOPASOWANA DO INDYWIDUALNYCH WYMAGAŃ

Główna nawa, o szerokości 40 m oraz wysokości ponad 13 m, pozwala na montaż specjalistycznego sprzętu o znacznych wymiarach. Powierzchnię Hali Nowa 7 można także dostosować na potrzeby magazynowe. Przestrzeń hali może być dowolnie zagospodarowywana, a poszczególne moduły łączone, co pozwala na przygotowanie miejsc do działalności produkcyjnej, a nawet laboratoryjnej.